Aktualności

27 marca 2019

28 i 29 marca 2019

W dniach 28 i 29 marca 2019 Klinika MEDIX art-derm będzie nieczynna. Szkolimy się w Poznaniu.

W tym czasie zapisy do Dr Iwony Pniewskiej prowadzone są przez portal www.znanyLekarz.pl

W innych sprawach prosimy o kontakt mailowy medixartderm@gmail.com.

22 grudnia 2018

Jak pracujemy w okresie Świąt i Nowego Roku?

Poniedziałek 24.12 zamknięte
Wtorek 25.12 zamknięte
Środa 26.12 zamknięte
Czwartek 27.12 otwarte 14:00-20:00
Piątek 28.12 otwarte 9:00-14:00
Poniedziałek 31.12 zamknięte
Wtorek 01.01 zamknięte

W czasie zamknięcia Kliniki zapisy są prowadzone przez portal www.znanyLekarz.pl. 

13 września 2018

Wszystko co ważne o zmianach barwnikowych paznokci

Dr Gradzińska i Pniewska wspólnie z Doktorem Szymańczykiem opublikowali na łamach Kosmetologii Estetycznej artykuł o diagnostyce i postępowaniu ze zmianami barwnikowymi paznokci. 
To duży problem kliniczny i wyzwanie dla lekarza dermatologa. Wiele schorzeń może powodować zmiany zabarwienia paznokci, ale podstawowe znaczenie ma odróżnienie zmian łagodnych od złośliwych, w tym czerniaka podpaznokciowego. Autorzy podkreślają znaczenie dermoskopii i jej odmiany- wideodermoskopii w diagnostyce tych zmian.
Więcej przeczytasz TU.

22 września 2018

Kabina do Fototerapii

Już w listopadzie w MEDIX art-derm będziemy mieli nową kabinę do fototerapii! Dzięki temu będzie u nas możliwe prowadzenie leczenia promieniowaniem UVA (w tym PUVA) i wybiórczym UVB 311 nm.

Fototerapię wykorzystuje się najczęściej w leczeniu takich schodzeń jak:

  • Łuszczyca
  • Atopowe zapalenie skóry
  • Bielactwo

Kabina niemieckiej firmy Waldmann jest jedną z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych na rynku. Dzięki swojej budowie umożliwia jednoczesne naświetlanie całej skóry, skracając czas terapii do niezbędnego minimum. 

23 grudnia 2017

Szanowni Państwo,

W dniach 27-28.XII.2017 oraz 1.01.2018 r. klinika MEDIX art-derm będzie nieczynna. W tym czasie zapisy na wizyty do Dr Pniewskiej prowadzone są przez stronę www.znanyLekarz.pl.

W piątek 29.XII.2017 pracujemy w godzinach 13:00-16:00.

Wszystkim naszym Pacjentom z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszelkiej pomyślności i dużo zdrowia!

Zespół MEDIX art-derm

4 grudnia 2017

Nowe godziny pracy w MEDIX art-derm

Szanowni Państwo!
W odpowiedzi na liczne prośby naszych pacjentów wydłużyliśmy godziny pracy w MEDIX art-derm.
Od początku grudnia pracujemy od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-20:00 oraz w piątki 12:00-18:00.

7 października 2017

Mamy nowy wideodermatoskop!

Z największą przyjemnością informujemy, że w MEDIX art-derm wykonujemy badania najnowszym na rynku wideodermoskopem firmy FotoFinder. Umożliwia on bardzo dokładne obejrzenie zmian skórnych dzięki powiększeniu nawet do 140 x. Dzięki nowoczesnej kamerze i różnym wymiennym końcówkom możliwe jest zbadanie znamion nawet w trudno dostępnych okolicach (np.: między palcami, w okolicy nosa). Wideodermoskopia to nie tylko badanie pieprzyków, ale także innych zmian skórnych: raków skóry, zmian zapalnych czy włosów i skóry owłosionej głowy.

26 lipca 2017

Zapisy przez www.znanyLekarz.pl

Całodobowa rejestracja i zapisy on-line do Dr Iwony Pniewskiej i Dr Pawła Michalskiego prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej www.znanylekarz.pl .

W celu umówienia wizyty wystarczy wpisać imię i nazwisko lekarza i skorzystać z zamieszczonego tam kalendarza.

25 lipca 2017

Urlop

W terminie 1.08 – 6.08.2017 przychodnia MEDIX art-derm będzie nieczynna. W celu umówienia wizyty prosimy o zostawienie wiadomości głosowej pod numerem telefonu 888-716-888. Oddzwonimy. 

Zapisy on-line także w trakcie urlopu prowadzimy przez portal www.znanyLekarz.pl

20 grudnia 2016

Szanowni Państwo!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spełnienia wszystkich marzeń oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

26 czerwca 2016

Lipiec i Sierpień 2016

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w lipcu i sierpniu MEDIX art-derm będzie czynny tylko w poniedziałki, wtorki i czwartki w godzinach 14:00-20:00. Telefoniczne zapisy będą prowadzone od poniedziałku do piątku. Za utrudnienia przepraszamy.

11 stycznia 2016

Leczymy pokolenia

Wiele chorób nowotworowych ma podłoże genetyczne. Jeśli ktoś w Twojej najbliższej rodzinie (rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, dzieci) miał czerniaka, jest szansa, że wystąpi on również u Ciebie. Czerniak jest najniebezpieczniejszym rakiem skóry, który nieleczony prowadzi do śmierci. Jednak odpowiednio wcześnie wykryty jest całkowicie uleczalny! Dlatego tak ważne jest regularne badanie znamion.

30 grudnia 2015

Szczęśliwego Nowego Roku!

Szanowni Państwo,
W Nowym Roku 2016 życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia!

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół MEDIX art-derm.

28 grudnia 2015

Rozwiąż TEST i sprawdź czy powinieneś zbadać swoje znamiona

Czerniak to najgroźniejszy złośliwy nowotwór skóry, który nieleczony może prowadzić do śmierci. W przypadku jego wczesnego wykrycia i włączenia prawidłowego postępowania terapeutycznego jest on całkowicie wyleczalny. Czerniak może wywodzić się z wcześniej istniejącego znamienia barwnikowego, dlatego tak ważne jest by profesjonalista regularnie oglądał Twoje znamiona (pieprzyki). Na postawie tego krótkiego testu dowiesz się czy powinieneś zgłosić się do lekarza w celu przeprowadzenia badania dermoskopowego lub lepiej wideodermoskopowego. Jeśli z tego testu otrzymasz 10 lub więcej punktów powinieneś zaplanować swoją wizytę u specjalisty jak najszybciej. W przypadku gdy otrzymasz niższy wynik nie ma takiej konieczności. Pamiętaj jednak, że każdy powinien mieć badane znamiona przez lekarza przynajmniej 1 raz w roku. http://medixartderm.funnet.pl/

15 grudnia 2015

Podaruj swoim bliskim to co najważniejsze

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który spędzamy w gronie najbliższych. To dobra okazja by pokazać im jak bardzo się o nich troszczymy i podarować im to co najważniejsze- zdrowie.

Polecamy vouchery na zabiegi i konsultacje (np. badanie znamion).